Lielos mazumtirdzniecības preču veikalos var iegādāties daudz vairāk nekā pārtikas preces. Līdz ar to var būt vilinājums iegādāties kaut ko, kas, iespējams pat nav īsti nepieciešams vai nav izdevīgs.

Lielām ģimenēm un cilvēkiem, kas nodarbojas ar ballīšu sagatavošanu, liels pārtikas preču veikals var būt glābējs. Kā ikviens, kurš kādreiz ir iegādājies mazumtirdzniecības gigantā, ir zināms, ka viss tiek pārdots tikai lielapjomā, un jūsu iepirkumu sarakstā nav produkta, ko viņi nepiedāvā. Bet, kamēr mazumtirdzniecības preču veikals ir ideāls tirgus atsevišķiem indivīdiem, citi varētu patiešām konstatēt, ka iepirkšanās tur rada pārmērīgus tēriņus un pārmērīgu preču daudzumu ar beigušos derīguma termiņu.

Pirms jūs atkal brauciet uz mazumtirdzniecības veikalu vai noliktavu, izlasiet dažas no lietām, kuras nekad nevajadzētu iegādāties, lai jūs nevajadzētu tērēt pārāk daudz naudas.

1. Grāmatas

Kaut arī mazumtirdzniecības veikals ir lieliska vieta, kur gūt lieliskus darījumus ar noteiktiem produktiem, jums nevajadzētu paļauties uz lielveikalu, lai iegūtu vislabākās atlaides papīra izstrādājumiem vai cieto vāku grāmatām. Ja jūs meklējat jaunu grāmatu, grāmatnīcās jūs varat atrast ne tikai atlaides, bet arī dažādus kuponus vai loterijas. Ja jums nav negatīvs uzskats pirkt lietotas lietas, tad Amazon tirgus vietnē un arī vietējās vietnēs var viegli atrast labāko cenu trimming av hår.

2. Augļi

Ja vien jūs nedomājat izmantot divus kilogramus zemeņu vienā nedēļā, svaigu augļu iegāde ir izniekojums. Tā kā daudzos veikalos pārdod tikai preces lielapjomā, jums būs jāpērk desmitiem apelsīnu un persiku, ja vēlaties tos vispār iegādāties (un lai veicas tos izlietot, pirms tiem beidzas derīguma termiņš).

3. Dārzeņi

Dārzeņi ir vēl viens produkts, kas ātri bojājas un kuru nekad nevajadzētu iegādāties mazumtirdzniecības preču veikalā. Ja vien jūs neiepērkaties ballītei, dārzeņu iepirkšana lielā apjomā būs tikai naudas un produktu izšķiešana.

4. Piens

Piens nav slikts, bet cilvēki mēdz pārāk izniekot to, jo papīra iepakojums padara gandrīz neiespējamu to ieliet bez izliešanas. Redzot, ka netiek piedāvāta liela atlaide pienam, iespējams, ka labāk pieturaties pie citu veikalu zīmoliem, kas iepildīti pudelēs, kuras jūs varat izmantot bez liekām problēmām.

5. Rīsi

Pēc daudzu iepirkšanās ekspertu domām, vairums mazumtirdzniecības veikalu nav labākā vieta rīsu iegādei. Lielveikalā pārdotie Āzijas rīsi var būt par 35% dārgāki nekā tas pats produkts, kas tiek pārdots vietējā Āzijas tirgū. Dažos gadījumos tāds pats rīsu daudzums var būt ievērojami dārgāks nekā mazā veikalā.

6. Graudaugu pārslas

Kaut arī graudaugu cenas nav briesmīgas, lielākā daļa lielveikalu un aptiekas piedāvā atlaides par vieniem un tiem pašiem zīmoliem, un tiem bieži būs papildu kuponi šiem produktiem. Tos ir arī izdevīgāk iegādāties tiešsaistē. Savukārt uz iepakojumiem ik pa laikam ir dažādas loterijas un kuponi, piemēram, atlaide uz Londonas ratu.

7. Šampūns

Skatieties jebkurā svētdienas izdevumā un jūs atradīsiet vismaz vienu kuponu šampūnam, ja ne vairākus. Izmantojot šos kuponus, jums vajadzētu būt iespējai gūt neticamus ietaupījumus tādiem zīmoliem kā Pantene un Herbal Essences – ietaupījumi, kas ir daudz labāki nekā viss, ko jūs atradīsiet kādā mazumtirdzniecības veikalā hvordan å style skjegg.

8. Kafijas pupiņas

Iepērkot kafiju lielapjomā, jūs varētu ietaupīt dažus eiro, bet jums būs jāpanāk kompromiss attiecībā uz garšu, veicinot šos ietaupījumus. Kā jebkurš kafijas mīļotājs zina, labākās kafijas pupiņas ir tās, kas tiek grauzdētas dažu nedēļu laikā pirms to izmantošanas, un, ja jūs pērkat lielāko daļu tādā vietā kā Rimi, maz ticams, ka jūs ilgstoši dzersiet svaigu kafiju.